Мебельная фабрика «Мизан»

Меблева фабрика «Мізан»

Меблева фабрика «Мізан» - за 9 років перебування на ринку меблів зарекомендувала себе як надійного партнера. Наша продукція, завдяки високій якості та помірним цінам, з успіхом реалізується практично по всій території України - Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, АР Крим та в багатьох інших містах. Надійні та комфортні меблі, меблевої фабрики «Мізан», виготовлені на сучасному обладнанні, кваліфікованими, досвідченими працівниками, з екологічно чистого матеріалу, принесуть затишок і добробут у кожну оселю.

Для виготовлення меблів, меблева фабрика «Мізан» використовує ДСП і МДФ виробництва швейцарського концерну KRONOGROUP. Продукція цього виробника відповідає всім нормам Європейських стандартів якості та безпеки (клас емісії Е1).

Завдяки застосуванню сучасних технологій і використанню якісних матеріалів, продукція меблевої фабрики має високий ступінь захисту від механічних пошкоджень і проникнення вологи.

Меблі виготовлені з екологічно чистого матеріалу і абсолютно безпечні для споживача, що підтверджує висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, виданий Міністерством Охорони Здоров'я України м. Київ, вул. Грушевського, 7.

Чудові властивості екологічно чистого матеріалу МДФ, що застосовуються під час виготовлення фасадів меблів, дають змогу надавати його поверхні різних форм, а завдяки високоякісним полімерним плівкам отримувати широку кольорову гаму.

Кухонні стільниці зроблені з міцного покриття зі спеціального пластику, який дає їм абсолютну водонепроникність і стійкість при термічних (до 300°С) і механічних впливах.

Меблева фабрика «Мізан» - сайт якої Ви відвідали, пропонує ознайомиться з продукцією фабрики та оцінити якість її продукції, а це і меблеві шафи, і кухонні меблі, меблеві стінки в асортименті, меблі для вітальні, меблі для спальні.

Меблева фабрика «Мізан» рада бачити Вас своїм партнером або покупцем.